oyuncu ve yardımcı oyuncu başvuruları Antalya

  • İlan / İçerik Numarası : # 2210 30 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Antalya, Türkiye

oyunculuk başvurusu için formu doldurmanız yeterli olacaktır. oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için doğru adres Happy cast ajans Jet Sosyete için yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye girmesini konu alan yeni dizi projesi Jet Sosyete 'nin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 3 yıl aradan sonra ekranlara muhteşem bir projeyle geri dönen Gülse Birsel ekranlarda komedi fırtınası estirecek. Güçlü oyuncu kadrosu ve ekibiyle dikkatleri üzerine çeken dizi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Hasibe Eren, Emre Taştekin, Ecem Uzun, Deniz Cengiz, Şahin Irmak, Aslı Bekiroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun birlikte rol aldığı dizi için heyecan dorukta. Siz de bu başarılı proje için yeni yüzler başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online başvuru kayıt formunu doldurup, güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

7'den 70'e her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan tüm oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını bekliyoruz. Ajansımıza yapacağınız online oyunculuk başvurunuz tarafımıza ulaştığında ekibimiz tarafından değerlendirme yapılarak olumlu sonuçlanması halinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Yeni yüzler arayışımıza siz de katılabilirsiniz.

Yayın tarihi: Kasım 21, 2018 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.