Dora Cast Ajans Oyuncu Kayıt Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 2111 79 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Ankara, Türkiye

Dora Cast Ajans Oyuncu Kayıt Başvuru

Dora Cast Ajans; özellikle çocuk oyuncu adaylarımızın geleceklerini inşaa etmek ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışmakta, sektöre yeni yüzler yeni oyuncular kazandırmayı amaç edinmektedir. Ajansımız Türk örf ve adetleri ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde, saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir.

Bünyemiz dahilinde her yaştan oyunculuk deneyimi sahibi olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Profesyonel ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde bir çok projeye oyuncu temin ederek tercih edilen güvenilir ajanslar arasında olmayı başardık.

Kurumsal kimlik anlayışı ile sektörde Proje Bağlantılarımızın En Üst Seviyeye Ulaşmasını Gerçekleştiren Dora Cast Ajans Ailesi Çalışmış ve Çalışacağımız Tüm Projelerimize Uzman ve Profesyonel Hizmet Anlayışından Asla Vazgeçmemektedir.

Sosyal Medya Platformlarımız Sayesinde Türkiye'nin her şehrinden oyuncu adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açıyoruz. İstanbul’da bulunan ajansımıza farklı illerden de başvuruları kabul ediyoruz. Yeni başvuracak adaylarımızın yeteneklerini değerlendirebilmesi için kariyer hedeflerine ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için var gücümüzle çalışmaktayız.

Yayın tarihi: Ekim 31, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Firma

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Firma
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Konya Model Adaylarının Cast Ajansları ile Etkileşimi

  Konya Model Adaylarının Cast Ajansları ile Etkileşimi

  Reklam Ajansı Oyunculuk (Konya) İlan / kayıt numarası : # 1926 9kez görüntülendi. Nisan 4, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Konya Model Adaylarının Cast Ajansları ile Etkileşimi Cast ajansları modellere dayalı faaliyetler içerisinde yer alarak; bu tür bir meslek dalına dayalı çalışmalar içerisinde de yer alacaktır. Cast model ajans olarak da bilinen bu tür kuruluşlar içer...

 • Kocaeli Mankenlik Ajansları Manken Fotomodel Cast Ajansı

  Kocaeli Mankenlik Ajansları Manken Fotomodel Cast Ajansı

  Reklam Ajansı Oyunculuk Gebze(Kocaeli) İlan / kayıt numarası : # 83 397kez görüntülendi. Şubat 7, 2016 666.00 TRY

  Kocaeli mankenlik ajansları manken fotomodel oyuncu cast ajansı telefon numaraları ajanslar listesi erkek bayan kadın tesettürlü şişman manken çocuk oyuncu arayan firmalar şirketler iş ilanları. Kocaeli ili ve ilçeleri isimleri listesi adları Başiske...