SATIŞ VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ STAJYERi Ajans Press Group

 • İlan / İçerik Numarası : # 2163 38 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Tekirdağ, Türkiye


SATIŞ VE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ STAJYERi
Ajans Press Group
İstanbul Anadolu Yakası
Eğitim
Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et
Ajans Press, 1953 yılında Bunt Kupür Derleme Firması adıyla kuruldu. Uzun yılların birikimine işaret eden bu tarih, gazetecilik alanındaki büyük atılımların yaşandığı yıllara da denk düşüyor. Medya sektöründeki gelişmelere paralel bir biçimde kendini yenilemeyi başaran firmamız, 1975 yılında Erol Özkan tarafından satın alındı ve ismi Ajans Press olarak değiştirildi. Ajans Press, sadece birkaç yıl içinde sektörün öncüsü haline geldi. 1992 yılında Ajans Press'in yönetimini Mehmet Ali Özkan devraldı. Bu tarihte anonim şirket kuruluşu ve isim tescili gerçekleşti. 1992'den beri firmamız yoluna Ajans Press Medya Takip Merkezi A.Ş. olarak devam etmekte.

Özel televizyonların açılmaya başladığı 1993 yılında, hizmet çeşitliliğini arttıran Ajans Press, televizyon takibi ile birlikte medya analiz ve ölçümleme yenilikleriyle sektörel liderliğini ve birikimlerinden güç alan yenilikçi özünü pekiştirdi. Medya takip sektörünün en saygın uluslararası örgütleri olan Uluslararası Kupür Büroları Federasyonu (FIBEP), Uluslararası Radyo Televizyon Takip Derneği (IABM) ve Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyeliklerine imza atarak, dünyanın önde gelen medya takibi şirketlerinin arasına girdi. Kaliteli ve hızlı bilgi için ülkemizi uluslararası camiaya, uluslararası camiayı da ülkemize taşıyan bir köprü oldu. Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Ajans Press 1999 yılında televizyon ve radyo takip sonuçlarını internet üzerinden raporlamaya başladı.

Ajans Press müşterilerinin yardım taleplerine cevap verecek,

Mevcut müşteri portföyünün yeni satışlarla büyütülmesine destek verecek,

Bazı periyodik raporların/hizmetlerin hazırlanması konusunda görev alacak,

Ms Office programlarına hakim, bilgisayar kullanabilen,

Dış görünüşüne önem veren,

İlişki yönetimi ve iletişimi kuvvetli,

"Satış ve Müşteri Temsilcisi Stajyeri" aranmaktadır. Çalışılacak lokasyon Kadıköy/İstanbul'dur ve Uzunçayır metrobüs durağına yakındır. Ulaşımda güçlük çekmeyecek adayların başvurması rica olunur.

Yayın tarihi: Kasım 17, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Firma

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Firma
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Oyuncu - Reklamlara Yeni Yüzler MARS YAPIM İstanbul Avrupa Yakası

  Oyuncu - Reklamlara Yeni Yüzler MARS YAPIM İstanbul Avrupa Yakası

  Yapım Şirketleri İş İlanları (İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 2205 31kez görüntülendi. Kasım 21, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Oyuncu - Reklamlara Yeni Yüzler MARS YAPIM İstanbul Avrupa Yakası - İstanbul Anadolu Yakası Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et GENEL NİTELİKLER Dizi ve Reklam Projelerimize Oyuncu, Ana Cast ve Yeni Yüz oyuncuları arıyoruz! Mars Yapım, Reklam f...