Düzce Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2602 4 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Düzce, Türkiye

Düzce en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Düzce merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Düzce genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Matbaa mürekkepleri, solventler, incelticiler (tiner). Boya ve vernikler, polyester, akrilik ve vinil polimer esaslı olanların (susuz ortamda dağılanlar, çözülenler ve çözeltiler) imalatı.
Hazır boya pigmentleri, matlaştırıcılar (opaklaştırıcı) ve renklendiriciler, camlaştırılabilir emay ve sırlar, astarlar, cam firit, sıvı cilalar ve benzerlerin imalatı.

Düzce içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Düzce çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Düzce · Akçakoca · Cumayeri · Çilimli · Gölyaka · Gümüşova · Kaynaşlı · Yığılca · Duzce · Akcakoca · Dokuzdeğirmen · Cilimli · Golyaka · Gumusova · Kaynasli · Yigilca
Beyköy · Boğaziçi · Konuralp Arkut Esentepe

Düzce merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Boya müstahzarları hazır kurutucu maddelerinin imalatı. Lektrostatik toz boya imalatı. Kapalı alanlar için kokulu müstahzarlar ve koku gidericiler ile suni mumların imalatı (kişisel kullanım için olanlar hariç). Ham gliserin (gliserol) imalatı. Sabun, yıkama ve temizleme müstahzarları (deterjanlar) ile sabun olarak kullanılan müstahzarlar imalatı (kişisel bakım için olanlar ile ovalama toz ve kremleri hariç).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Organizasyonlar Etkinlikler İlanı

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Organizasyonlar Etkinlikler İlanı
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Mut Yılbaşı Organizasyonları Süsleme Kutlama Partisi

  Mut Yılbaşı Organizasyonları Süsleme Kutlama Partisi

  Palyaço Kıyafeti Kiralama Fiyatları Mut(Mersin) İlan / kayıt numarası : # 1833 59kez görüntülendi. Aralık 23, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Mut yılbaşı organizasyonları süsleme kutlama partisi eğlence yeni yıl akşamı gecesi gala yemeği otelde evde ofiste etkinlik organizasyon hizmetleri fiyatları. Yılbaşı gecesi kutlaması etkinliği tüm herkes gibi Mut Mersin ve çevresinde yaşayanlar sevg...