Iğdır Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2608 7 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Iğdır, Türkiye


Iğdır en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Iğdır merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Iğdır genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Lastik tekerleklerinin yeniden işlenmesi ve sırt geçirilmesi (lastiğin kaplanması) .Kauçuktan hijyenik ve eczacılık ürünlerinin imalatı (prezervatifler, emzikler, hijyenik eldivenler vb. dahil).
Kauçuktan tüp, boru ve hortumların imalatı (vulkanize kauçuktan). Kauçuktan giyim eşyası ve giysi aksesuarlarının imalatı (giysiler, eldivenler vb.). Kauçuktan süpürgelerin ve fırçaların imalatı.

Iğdır içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Iğdır çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Iğdır · igdir · Aralık · Karakoyunlu · Tuzluca Halfeli · Hoşhaber · Melekli

Iğdır merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Diğer eczacılık müstahzarlarının imalatı (antiserumlar, panzehirler, aşılar, hormon ve spermisit esaslı kimyasal kontraseptik müstahzarlar, diyagnostik reaktifleri ve diğer eczacılık müstahzarları) (hayvan sağlığı için olanlar dahil). Kauçuktan dış lastik imalatı (motosikletler, bisikletler, otomobiller, otobüsler, kamyonlar, hava taşıtları, traktörler ve diğer araç ve donanımlar için) (dolgu veya alçak basınçlı lastikler dahil).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Organizasyon Firmaları Şirketleri

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Organizasyon Firmaları Şirketleri
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Burdur Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Burdur Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Günlük Palyaço (Burdur) İlan / kayıt numarası : # 2599 5kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Burdur en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Burdur merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Burdur genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonlar...