Sakarya Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2577 6 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Sakarya, Türkiye

Sakarya en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Sakarya merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Sakarya genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Yün ve tiftik elyafının bükülmesi ve iplik haline getirilmesi. Jüt, keten ve diğer bitkisel tekstil elyaflarının bükülmesi ve iplik haline getirilmesi (pamuk hariç). Suni ve sentetik elyafların bükülmesi ve iplik haline getirilmesi (filament ipliği ve suni ipek elyafı imalatı hariç). Kot kumaşı imalatı.

Sakarya içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Sakarya çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

xxxilçeler

Sakarya merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Pamuklu dokuma kumaş (pamuklu dokuma tül kumaş dahil) imalatı (havlı veya şönil kumaş, havlu kumaş, tülbent, pelüş vb. ilmeği kesilmemiş kumaşlar ile kot, kadife ve tafting kumaşlar hariç).
Doğal kıl ve yünden dokuma kumaş imalatı. Doğal ipekten kumaş (doğal ipekten dokuma tül kumaş dahil) imalatı.

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Fotomodeller Mankenler Oyuncu

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Fotomodeller Mankenler Oyuncu
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Çanakkale Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Çanakkale Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Palyaço Sihirbaz (Çanakkale) İlan / kayıt numarası : # 2552 16kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Çanakkale en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Çanakkale merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Çanakkale genelinde organizasyon açılış kutlama vs organi...