Çanakkale Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2552 25 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Çanakkale, Türkiye

Çanakkale en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Çanakkale merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Çanakkale genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Arıcılık, bal ve bal mumu üretilmesi (arı sütü dahil). İpekböceği yetiştiriciliği ve koza üretimi. Evcil hayvanların yetiştirilmesi ve üretilmesi (balık hariç) (kedi, köpek, kuşlar, hamsterler vb.)
Deve kuşlarının yetiştirilmesi. Karma çiftçilik (bitkisel veya hayvansal üretim konusunda uzmanlaşma olmaksızın üretim).

Çanakkale içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Çanakkale çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Çanakkale · Ayvacık · Bayramiç · Biga · Bozcaada · Çan · Eceabat · Ezine · Gelibolu · Gökçeada · Lapseki · Yenice Kilitbahir Geyikli Behramkale Assos Canakkale Dardanalles Gallipoli Anzac Cove Troj Troy Truva
Şevketiye Karabiga Kepez Kumkale Dalyan Tavaklı Kösedere Gülpınar Babakale Dardanel

Çanakkale merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Yarı evcilleştirilmiş veya diğer canlı hayvanların yetiştirilmesi ve üretilmesi (diğer kuşlar (kümes hayvanları hariç), böcekler, tavşanlar ve diğer kürk hayvanları, salyangoz, solucan çiftlikleri, sürüngen çiftlikleri, hayvan embriyosu vb.). Bitkisel üretimi destekleyici mahsulün hasat ve harmanlanması, biçilmesi, balyalanması, biçerdöver işletilmesi vb. faaliyetler.

Yayın tarihi: Ocak 14, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : İlan Ver Ekle Yayınla Ücretsiz

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İlan Ver Ekle Yayınla Ücretsiz
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Sakarya Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Sakarya Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Palyaço Sihirbaz (Sakarya) İlan / kayıt numarası : # 2577 7kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Sakarya en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Sakarya merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Sakarya genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyon...