Samsun Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2579 10 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Samsun, Türkiye

Samsun en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Samsun merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Samsun genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Kumaş ve tekstil ürünlerini ağartma ve boyama hizmetleri (giyim eşyası dahil). Tekstil elyaf ve ipliklerini ağartma ve boyama hizmetleri (kasarlama dahil).
Kumaş ve tekstil ürünlerine baskı yapılması hizmetleri (giyim eşyası dahil). Kumaş ve tekstil ürünlerine ilişkin diğer bitirme hizmetleri (apreleme, pliseleme, sanforlama, vb. dahil).

Samsun içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Samsun çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Samsun Alaçam Asarcık Atakum Ayvacık Bafra Canik Çarşamba Havza İlkadım Kavak Ladik Ondokuzmayıs Salıpazarı Tekkeköy Terme Vezirköprü Yakakent 19 Mayıs Alacam Asarcik Ayvacik Carsamba Ondokuzmayis 19 Salipazari Tekkekoy Vezirkopru

Samsun merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Örgü ve tığ işi kumaşların imalatı (penye ve havlı kumaşlar ile raschel veya benzeri makineler ile örülen tül kumaş, perdelik kumaş vb. örgü veya tığ ile örülmüş kumaşlar dahil).
Örme yoluyla imitasyon kürk kumaşı imalatı. Yatak örtü takımları, yatak çarşafları, yastık kılıfları, masa örtüsü ile tuvalet ve mutfakta kullanılan örtülerin imalatı (el ve yüz havluları dahil).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Tanıtım Pazarlama Ajansları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Tanıtım Pazarlama Ajansları
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Adıyaman Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Adıyaman Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Palyaço Malzemeleri (Adıyaman) İlan / kayıt numarası : # 2585 8kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Adıyaman en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Adıyaman merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Adıyaman genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizas...

 • Balıkesir Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Balıkesir Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Palyaço Malzemeleri (Balıkesir) İlan / kayıt numarası : # 2550 12kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Balıkesir en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Balıkesir merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Balıkesir genelinde organizasyon açılış kutlama vs organi...