Kapadokya Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2575 3 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Kapadokya, Türkiye

Kapadokya en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kapadokya merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Kapadokya genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Damıtılmış alkollü içeceklerin imalatı (viski, brendi, cin, likör, rakı, votka, kanyak vb.). Damıtılmış alkollü içeceklerle karıştırılmış içki imalatı. Etil alkol üretimi (doğal özellikleri değiştirilmemiş/tağyir edilmemiş, alkol derecesi <%80). Üzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi. Üzüm şırası imalatı. Elma şarabı ve diğer meyve şaraplarının imalatı.

Kapadokya içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kapadokya çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Nevşehir Kapadokya Acıgöl Avanos Derinkuyu Gülşehir Hacıbektaş Kozaklı Ürgüp Göreme Uçhisar Ortahisar Geyve Mustafakemalpaşa Çavuşin Kaymaklı Derinkuyu Ihlara Belisirma Güzelyurt
Çat Göre Kavak Nar Sulusaray Urgup Goreme Uchisar Cavusin Gulsehir Acigol Capadocia Cappadocia Valley

Kapadokya merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Damıtılmamış mayalı içeceklerin imalatı (vermut ve benzeri içkiler dahil). Bira imalatı Malt imalatı Doğal veya suni maden sularının üretimi (tatlandırılmış ve aromalandırılmış olanlar dahil)
Diğer alkolsüz içeceklerin üretimi (limonata, gazoz, kolalı içecekler, meyveli içecekler, tonik, buzlu çay vb. içecekler) (içme suyu ve maden suları hariç).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Prodüksiyon Hizmetleri Şirketleri

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Prodüksiyon Hizmetleri Şirketleri
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Ankara Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Ankara Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Palyaço Fiyatları (Ankara) İlan / kayıt numarası : # 2547 8kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Ankara en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Ankara merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Ankara genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonlar...