Şanlıurfa Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2580 9 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Şanlıurfa, Türkiye

Şanlıurfa en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Şanlıurfa merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Şanlıurfa genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Branda, tente, stor (güneşlik), yelken, çadır ve kamp malzemeleri imalatı (şişme yataklar dahil). Halı (duvar halısı dahil) ve kilim imalatı (paspas, yolluk ve benzeri tekstil yer kaplamaları dahil)
Halı, kilim vb. için çözgücülük, halı oymacılığı vb. faaliyetler. Ağ ve ağ ürünleri imalatı, sicim, kınnap, halat veya urgandan (balık ağı, yük boşaltma ağları, vb.)!

Şanlıurfa içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Şanlıurfa çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Şanlıurfa · Akçakale · Birecik · Bozova · Ceylanpınar · Eyyübiye · Halfeti · Haliliye · Harran · Hilvan · Karaköprü · Siverek · Suruç · Viranşehir Sanliurfa Urfa GAP Syria Tel Abiad Sari Kani Tel Halaf Kobane Jarabulus Gaziantep Kilis Mardin Adiyaman Diyarbakır Akcakale Ceylanpinar Eyyubiye Karakopru Suruc Viransehir Karacadağ

Şanlıurfa merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Battaniye imalatı. Tekstilden çuval, torba, çanta ve benzerlerinin imalatı (eşya paketleme amacıyla kullanılanlar).Can yeleği ve can kurtaran simidi imalatı. Paraşüt (yönlendirilebilen paraşütler dahil) ve rotoşüt ile bunların parçalarının imalatı. Bayrak, sancak ve flama imalatı. Tekstilden örtü ve kılıf imalatı (araba, makine, mobilya vb. için).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : İnternet Dijital Pazarlama

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
İnternet Dijital Pazarlama
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Van Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Van Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  En Ucuz Palyaço (Van) İlan / kayıt numarası : # 2584 17kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Van en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Van merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Van genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için pa...

 • Aydın Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Aydın Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  En Ucuz Palyaço (Aydın) İlan / kayıt numarası : # 2549 7kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Aydın en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Aydın merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Aydın genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları i...