Ordu Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2576 17 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Ordu, Türkiye

Ordu en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Ordu merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Ordu genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

İçme suyu üretimi (şişelenmiş, gazsız, tatlandırılmamış ve aromalandırılmamış) Boza imalatı. Tütün ürünleri imalatı Doğal pamuk elyafının imalatı (kardelenmesi, taraklanması, vb.).
Doğal yün ve tiftik elyafının imalatı (kardelenmesi, taraklanması, yün yağının giderilmesi, karbonize edilmesi ve yapağının boyanması vb.).

Ordu içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Ordu çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Ordu · Akkuş · Altınordu · Aybastı · Çamaş · Çatalpınar · Çaybaşı · Fatsa · Gölköy · Gülyalı · Gürgentepe · İkizce · Kabadüz · Kabataş · Korgan · Kumru · Mesudiye · Perşembe · Ulubey · Ünye · Aybastı Akkus Altinordu Aybasti Camas Catalpinar Caybasi Golkoy Gulyali Gurgentepe Kabaduz Kabatas Persembe Unye Aybasti Çambaşı Cambasi

Ordu merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Doğal jüt, keten ve diğer bitkisel tekstil elyaflarının imalatı (kardelenmesi, taraklanması vb.) (pamuk hariç). İpeğin kozadan ayrılması ve sarılması, Sentetik veya suni devamsız elyafın kardelenmesi ve taraklanması. Doğal ipeğin bükülmesi ve iplik haline getirilmesi,Pamuk elyafının bükülmesi ve iplik haline getirilmesi.

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Organizasyon Firmaları Şirketleri

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Organizasyon Firmaları Şirketleri
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Denizli Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Denizli Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Bayan Palyaço (Denizli) İlan / kayıt numarası : # 2553 9kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Denizli en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Denizli merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Denizli genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyon...

 • Antalya Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Antalya Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Bayan Palyaço (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 2548 20kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Antalya en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Antalya merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Antalya genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyon...