Adapazarı Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2578 5 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Adapazarı, Türkiye

Adapazarı en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Adapazarı merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Adapazarı genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Keten, rami, kenevir, jüt elyafları ile diğer bitkisel tekstil elyaflarından dokuma kumaş (bitkisel elyaftan dokuma tül kumaş dahil) imalatı (pamuk hariç). Havlı, şönil, havlu, pelüş, tırtıl ve benzeri ilmeği kesilmemiş dokuma kumaşlar ile tafting kumaş imalatı. Dokuma yoluyla imitasyon kürk kumaş imalatı. Cam elyafından dokuma kumaş imalatı (cam elyafından dar kumaşlar dahil).

Adapazarı içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Adapazarı çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Sakarya Adapazarı Akyazı Arifiye Erenler Ferizli Hendek Karapürçek Sapanca Serdivan Söğütlü Geyve Karasu Kaynarca Kocaali Pamukova Taraklı Adapazari Akyazi Karapurcek Sogutlu

Adapazarı merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Suni ve sentetik filamentlerden ve devamsız elyaflardan dokuma kumaş (suni ve sentetik elyaftan dokuma tül kumaş dahil) imalatı (havlı veya şönil kumaş, havlu kumaş, tülbent, pelüş vb. ilmeği kesilmemiş kumaşlar ile kot, kadife ve tafting kumaşlar hariç).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Organizasyonlar Etkinlikler İlanı

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Organizasyonlar Etkinlikler İlanı
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Bursa Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Bursa Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Animatör ve Palyaço (Bursa) İlan / kayıt numarası : # 2551 9kez görüntülendi. Ocak 14, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Bursa en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Bursa merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Bursa genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları i...