İskele Organizasyon Hizmetleri Firmaları Şirketleri

 • İlan / İçerik Numarası : # 1477 66 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • İskele, Kıbrıs, Turkey

İskele organizasyon hizmetleri firmaları şirketleri firması şirketi adres telefon tel iletişim etkinlik organizasyonu fiyatlar ücretler en ucuz yorumlar tavsiyeler.

Doğu Akdeniz’de bir ada olan Kıbrıs, Sicilya ve Sardunya'dan sonra gelen üçüncü büyük adadır. 70 km kuzeyde Türkiye, 100 km doğudaki komşusu Suriye, 370 km güneyde Mısır, kuzeybatıda 950 km uzaklıkta Yunanistan ve 170 km Güneydoğu’da Lübnan ve İsrail ile komşu olarak bulunmaktadır. Kıbrıs adasının yüzölçümü 9251 km karedir. Kuzey Kıbrıs 3355 km kare Güney Kıbrıs ise 5896 km karedir.

Kıbrıs Adası 1963 ve 1974 yılları arasında, Türk ve Rum toplumlarının kültürel farklılıklarından dolayı, aralarında oluşan sürtüşme bir savaş haline dönüşmüştür. Türkiye’nin askeri müdahalesi ile 1974'de Kıbrıs Adası birbirinden ayrı iki bağımsız devlete bölünmüştür. Kuzeyde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güneyde ise Kıbrıs Rum Yönetimi bulunmaktadır.

İskele ve çevresinde içi her türlü kurumsal ve özel organizasyon ihtiyaçlarınız için mükemmel bir hizmet kalitesi ile en ekonomik fiyatlara tüm ihtiyaçlarınızı siz elinizi değmeden hazırlıyoruz.

İskele içi organizasyon hizmetleri alanında uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip ekibe sahip olan firmamız ile düzenleyeceğiniz etkinliklerde başka bir firmayla muhatap olmanıza gerek kalmaz.

İskele merkezde etkinlik kutlama açılış organizasyonu hizmeti sunan şirketimiz bir etkinlik veya kongre için gerekli olan ne varsa temin eder ve hizmetinize sunar.

İskele organizasyon şirketleri arasında lider olan firmamız ile marka etkinlikleri kurumsal organizasyonlar turizm destek hizmetleri kongreler toplantılar teşvikler sergiler sunumlar lansman gala açılış kokteyl ve diğer benzeri etkinliklerin organizasyonlarında ihtiyacınız olabilecek hizmetleri sağlama konusunda uygun etkin ve garantili çözümler sunmaktadır.

İskele ve çevresinde sunduğumuz organizasyon hizmetleri listesi ;

İskele Dansçı Dansöz Oryantal Palyaço Cast Oyuncu Ekipman Malzeme Ses Işık Sistemleri Kiralama Eleman İskele Personel Kostüm Kıyafet Elbise Kiralama Orkestra Müzik Grupları Sanatçı Temini Kiralık Hostes Host Stand Hostesi Defile Fuar Konser Düğün Nişan Organizasyonu Kına Gecesi Mevlit Mevlüt Sünnet Düğünü Organizasyon Kongre Seminer Bayi Toplantısı Lansman Açılış Mezuniyet Töreni Organizasyonları
Doğum Günü Evlilik Yıldönümü Sevgililer Günü Kutlamaları İskele Evlilik Teklifi Gezi Tur Etkinlikleri Kokteyl Sempozyum Temel Atma Törenleri Fuar Destek Hizmetleri İskele Yemek Gösteri Organizasyonu Gala Konserler İş Seyehatleri Catering Yiyecek İçecek Temini

İskele organizasyon hizmetleri, İskele organizasyon firmaları, İskele organizasyon şirketleri, İskele organizasyon, İskele, hizmetleri, firmaları, şirketi, İskele organizasyon firması, İskele organizasyon şirketi, İskele organizasyon fiyatları, organizasyonlar

İskele ilçeleri kasabaları ilçeler kasabalar beldeler adları ve isimleri ;
İskele İlçesi Büyükkonuk • Dipkarpaz • İskele • Mehmetçik • Yeni Erenköy

Yayın tarihi: Haziran 15, 2017 Yayınlayan / Yazan : Organizasyon Hizmetleri Firmaları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Karapürçek Yılbaşı Organizasyonları Süsleme Kutlama Partisi

  Karapürçek Yılbaşı Organizasyonları Süsleme Kutlama Partisi

  Nişan Organizasyon Firması Karapürçek(Sakarya) İlan / kayıt numarası : # 1789 16kez görüntülendi. Aralık 23, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Karapürçek yılbaşı organizasyonları süsleme kutlama partisi eğlence yeni yıl akşamı gecesi gala yemeği otelde evde ofiste etkinlik organizasyon hizmetleri fiyatları. Yılbaşı gecesi kutlaması etkinliği tüm herkes gibi Karapürçek Sakarya ve çevresinde ...