Ankara Mankenlik Ajansı Kayıt Başvuru

 • İlan / İçerik Numarası : # 2104 52 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Ankara, Türkiye

Ankara Mankenlik Ajansı Kayıt Başvuru

Sabır, İstikrar ve İnanç Mankenlik Mesleğinin En Önemli Unsuru
Manken olabilmek için öncelikle sabırlı ve istikrarlı çalışma azminizin olması gerekli. Vücut ölçüleriniz yada eğitim seviyeniz yada güzelliğiniz ne kadar iyi olursa olsun eğer içinizde bu işe olan inanç duygusu yok ise işini zor olabilir. Bu yüzden her ne olursa olsun yeterki lügatınızda kaybetmek kelimesi olmadığı sürece mankenlik kariyerinizi emin adımlar ile ilerletebilirsiniz.

Mankenlik mesleğine başlamadan önce yapılması gereken ilk şey manken ajansları yada fotomodel ajanslarına başvuruda bulunmaktır. Bu aşamada manken ajansları arasından seçim yaparken titiz davranmalısınız. Özveri ve sabır isteyen mankenlik mesleği için yapacağınız en önemli şey deneyimli, güvenilir ve profesyonel mankenlik ajanslarını seçmeniz olacaktır.

Oscar Ajans, bir çok marka ve firmaya manken, fotomodel, fuar hostesi, prova mankeni ve oyuncu temini yapan 7 yıllık tecrübe ile hizmet veren kreatif bir manken ajansıdır. Mankenlik dünyasına emin adımlar ile giriş yapmak istiyorsanız Türkiye’nin manken ajansları arasında imza attığı başarılı projeler ile ön plana çıkan Oscar Ajans olarak sizleri kadromuzda görmekten mutluluk duyarız. Sizlerde mankenlik kariyerinize güvenilir adımlar ile başlamak istiyorsanız Oscar Ajans’ın sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Yayın tarihi: Ekim 31, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Firma

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Firma
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Denizli Mankenlik Ajansı Kayıt Model Oyunculuk Cast Başvuru

  Denizli Mankenlik Ajansı Kayıt Model Oyunculuk Cast Başvuru

  Prova Mankeni Başvuru (Denizli) İlan / kayıt numarası : # 2004 75kez görüntülendi. Nisan 5, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Denizli mankenlik ajansı kayıt model fotomodel oyuncu cast ajansları başvuru forumu çocuk bebek oyuncular dizi film sinema tiyatro oyunculuğu www.ant-ajans.com'da. Dizilerde filmlerde sinemalarda tiyatrolarda iş ilanları eleman personel arayanlar fir...