Maraş Ajans Üyelik Başvuru Kayıt Ücretsiz Manken Model Oyuncu

  • İlan / İçerik Numarası : # 2442 9 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Maraş, Türkiye

Maraş ajans üyelik başvuru kayıt ücretsiz manken model oyuncu fotomodel tesettürlü şişman bay bayan erkek kadın bebek çocuk yaşlı genç eleman personel alımı.

2014 yılına geldiğimizde ise yılın ilk çeyreğinde ağaç ve orman ürünleri ihracatı 2013'ün aynı dönemine göre yüzde 9,5'lik artışla 1 milyar 76 milyon dolara yükselmiştir. TİM verilerine göre, Ocak-Mart döneminde sektörde en fazla ihracat yapan iller dağılımında ilk sırada yer alan İstanbul, bu sektördeki dış satımını geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 11 artışla 471 milyon dolara çıkarmıştır.

İstanbul’u 124 milyon dolarla İzmir, 105 milyon dolarla Bursa, 76 milyon dolarla Kayseri ve 47 milyon dolar ihracatla Gaziantep izlemiştir.

Maraş çevresinde yaşıyor ve sinema film dizi oyunculuk mankenlik sektörüne adım atmak istiyorsanız, size kapı kapı dolaşmadan kimseye ücret ve para ödemeden, oturduğunuz yerden başvuru yapma olanağı sunuyoruz.

Yapmanız gereken en az dört adet boy fotoğrafınızı web sitemiz üzerinden Maraş il kategorisini seçerek ekleyiniz, hakkınızda detaylı bilgileri, ve vücut ölçü bilgilerinizi açıklamaya ekleyiniz.

Profiliniz online olarak yönetmenlere insan kaynakları bölümüne iletilecek uygun bulunmanız durumunda ve başta Maraş çevresindeki çekimler sahne gösteri vs işlerinde uygun pozisyonlarda görevlendirilmeye başlayacaksınız.

Yayın tarihi: Temmuz 19, 2019 Değiştirilme tarihi: Eylül 5, 2019 Yayınlayan / Yazan : Kampanyalar Fırsatlar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Kampanyalar Fırsatlar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.