Siirt Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2622 14 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Siirt, Türkiye

Siirt en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Siirt merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Siirt genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Alüminyum sac, levha, tabaka, şerit imalatı (alaşımdan olanlar dahil). Alüminyum oksit imalatı (suni korindon hariç) (alümina). Alüminyum bar, çubuk, tel ve profil, tüp, boru ve bağlantı parçaları imalatı (alaşımdan olanlar dahil). Kurşun tabaka, levha, şerit, folyo, kurşun tozu ve pulu imalatı (alaşımdan olanlar dahil).

Siirt içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Siirt çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Siirt Aydınlar Baykan Eruh Kurtalan Pervari Şirvan Tillo Aydinlar Sirvan Sêrt Akdoğmuş Aktaş Akyamaç Bağlıca Bayraktepe (Çölköy) Halenze Beşyol Bostancık Demirkaya Doluharman Ekmekçiler Gaziler Gökçebağ Güneşli İnkapı Kalender Kayaboğaz Kayıklı Kelekçi Kışlacık Koçlu Konacık Köprübaşı Meşelidere Meydandere Pınarca Pınarova Sağırsu Sağlarca Sarıtepe Tuzkuyusu Yağmurtepe Yazlıca Yerlibahçe Yokuşbağları

Siirt merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Kurşun imalatı (işlenmemiş). Kalay bar, çubuk, profil, tel, vb. imalatı (alaşımdan olanlar dahil). Kalay imalatı (işlenmemiş halde). Çinko imalatı (işlenmemiş halde). Çinko bar, çubuk, profil, tel vb. imalatı (alaşımdan olanlar dahil). Çinko sac, tabaka, levha, şerit, folyo, çinko tozları, vb. imalatı (alaşımdan olanlar dahil).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Prodüksiyon Firmaları Şirketleri

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Prodüksiyon Firmaları Şirketleri
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Osmaniye Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Osmaniye Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Smokin Fiyatları (Osmaniye) İlan / kayıt numarası : # 2620 12kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Osmaniye en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Osmaniye merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Osmaniye genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizas...