Kırklareli Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2616 5 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Kırklareli, Türkiye

Kırklareli en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kırklareli merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Kırklareli genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Yapı işlerinde kullanılmayan diğer seramik eşyaların imalatı (dekoratif amaçlı olmayan seramik saksılar dahil). Çimento imalatı (çimento klinkeri, portland, alüminyumlu çimento (boksit çimentosu), cüruf çimento, süper fosfat çimentolar ve benzeri suya dayanıklı çimentolar). Sönmemiş kireç, sönmüş kireç ve suya dayanıklı kireç imalatı!

Kırklareli içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kırklareli çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Kırklareli · Babaeski · Demirköy · Kofçaz · Lüleburgaz · Pehlivanköy · Pınarhisar · Vize · Kirklareli · Demirkoy · Kofcaz · Luleburgaz · Pehlivankoy · Pinarhisar

Kırklareli merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Sönmüş alçıtaşından ya da sönmüş sülfattan alçı imalatı. Yanmış (kalsine edilmiş) veya aglomera edilmiş dolomit imalatı. Çimentodan, betondan veya suni taştan prefabrik yapı elemanları imalatı (gaz betondan ve kireç taşından olanlar dahil). Çimentodan, betondan veya suni taştan karo, döşeme taşı, kiremit, tuğla, boru, vb. inşaat amaçlı ürünlerin imalatı.

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Modeller Mankenler Oyuncular

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Modeller Mankenler Oyuncular
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Muş Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Muş Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Nişanlık Fiyatları (Muş) İlan / kayıt numarası : # 2619 5kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Muş en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Muş merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Muş genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için pa...