Muş Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 2619 5 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Muş, Türkiye

Muş en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Muş merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Muş genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Metal dışı minerallerden (turbadan, grafitten, vb. monte edilmemiş) ürünlerin imalatı (karbon elyafı dahil, elektrik amaçlı olanlar hariç).
Ham çelik üretilmesi (kütük veya diğer birincil formlarda ya da yarı mamul çelik ürünler halinde). Demir ya da çelik hurdaların yeniden eritilmesi.

Muş içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Muş çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Niğde · Altunhisar · Bor · Çamardı · Çiftlik · Ulukışla · Nigde · Camardi · Ciftlik · Ulukisla · Aktaş · Alay · Bağlama · Çavdarlı · Çayırlı · Değirmenli · Dikilitaş · Dündarlı · Elmalı · Edikli · Fertek · Gümüşler · Hacıabdullah · Hacıbeyli · İçmeli · Karaatlı · Kayırlı · Kiledere · Konaklı · Koyunlu · Orhanlı · Ovacık · Sazlıca · Yeşilgölcük · Yıldıztepe

Muş merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Çelikten açık profil imalatı (sıcak haddeleme, sıcak çekme veya kalıptan çekme işlemlerinden daha ileri işlem görmemiş). Demir ve çelikten sıcak veya soğuk çekilmiş yassı hadde ürünleri imalatı (demir veya çelik alaşımlı levha, şerit, sac, teneke sac, vb. dahil). Sıcak haddelenmiş demir veya çelikten bar ve çubukların üretilmesi (inşaat demiri dahil).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Etkinlik Organizasyonları Firmaları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Etkinlik Organizasyonları Firmaları
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.