Kırıkkale Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2615 7 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Kırıkkale, Türkiye

Kırıkkale en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kırıkkale merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Kırıkkale genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Seramik veya porselenden sofra takımları (tabak, bardak, fincan, vb.) ve diğer ev ve tuvalet eşyasının imalatı (çiniden olanlar ve sıhhi ürünler hariç).
Topraktan güveç, çanak, çömlek, küp, vazo, vb. eşyalar ile topraktan heykel vb. süs ve dekoratif eşya imalatı (porselen ve çiniden olanlar ile malların ambalajlanması ve taşınması için olanlar hariç)
Seramik sıhhi ürünlerin imalatı.

Kırıkkale içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kırıkkale çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Kırıkkale · Bahşili · Balışeyh · Çelebi · Delice · Karakeçili · Keskin · Sulakyurt · Yahşihan · Bahsili · Kirikkale · Baliseyh · Celebi · Karakecili · Yahsiyan

Kırıkkale merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Seramik yalıtkanların (izolatörlerin) ve yalıtkan bağlantı parçalarının imalatı. Diğer teknik seramik ürünlerin imalatı (laboratuvar, kimyasal ve diğer teknik alanlarda kullanılan seramikten ürünler) (ateşe dayanıklı seramik ürünler hariç). Tarımsal amaçlı olanlar ile malların taşınması ya da ambalajlanması için kullanılan seramik ürünlerin imalatı (seramik çömlekler, kavanozlar, vb. ile yalaklar, tekneler vb.).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Modeller Mankenler Oyuncular

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Modeller Mankenler Oyuncular
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Kilis Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kilis Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Bindallı Fiyatları (Kilis) İlan / kayıt numarası : # 2614 6kez görüntülendi. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Kilis en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kilis merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Kilis genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları i...