Kilis Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  • İlan / İçerik Numarası : # 2614 6 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Kilis, Türkiye

Kilis en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kilis merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Kilis genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Cam ürünlerin imalatı ve işlenmesi (düz camdan yapılmış akvaryumların imalatı dahil). Silisli süzme topraktan (kizelgur) ısı yalıtımlı seramik ürünler ile ateşe dayanıklı briket, blok, tuğla, ateş tuğlası, vb. ateşe dayanıklı seramik yapı ürünleri imalatı. Ateşe dayanıklı çimento, çamur, harç, beton vb. imalatı.

Kilis içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Kilis çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Kilis · Elbeyli · Musabeyli · Polateli

Kilis merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Ateşe dayanıklı imbikler, damıtma kabı, eritme potası, vana ucu, tüp, boru, döküm potaları, mufl ocağı, püskürtme tüpleri vb. seramik ürünlerin imalatı. Seramik karo ve kaldırım taşı imalatı (mozaik taşı ve mozaik küpleri dahil) (ateşe dayanıklı olanlar hariç). Seramik ve porselenden heykelcik, vazo, biblo, vb. süs eşyası imalatı (oyuncaklar hariç).

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Organizasyonlar Etkinlikler İlanı

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Organizasyonlar Etkinlikler İlanı
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.