Mankenlik fotomodel manken moda magazin dizi film tv sinema tiyatro eğlence etkinlik organizasyon ve diğer yan sektörler için ücretsiz tanıtım duyuru talep alım satım kiralama iş eleman ilan verme sitesi. Kayıt üyelik vs adı altında kimseden para istenmez isteyenler dolandırıcıdır. Site üzerinde adı geçen ticari markalar sadece bilgi amaçlıdır.

Şırnak Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

 • İlan / İçerik Numarası : # 2625 1 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Şırnak, Türkiye

Şırnak en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Şırnak merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl?

Şırnak genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için palyaço kiralaması yapan en çok sektörler ve faaliyet alanları aşağıdaki şekildedir;

Alüminyum kapı, pencere, bunların kasaları, kapı eşiği, panjur, vb. imalatı. Çelik kapı, pencere, bunların kasaları, kapı eşiği, panjur, vb. imalatı. Demir kapı, pencere, bunların kasaları, kapı eşiği, panjur, vb. imalatı (bahçe kapıları dahil). Merkezi ısıtma radyatörleri imalatı (elektrikli radyatörler ile döküm olanlar hariç).

Şırnak içi palyaço sihirbaz kostümleri kıyafetleri ve elbiseleri kiralamak yada satın almak istiyor ve bunun için palyaço kıyafeti elbisesi kostümü kiralayan yerleri arıyorsanız en doğru yerdesiniz.
En güzel günlerinizde yapmayı düşündüğünüz tüm aktiviteler ve etkinlikleriniz için bay bayan palyaço sihirbaz dansçı ekibimizle hizmet veriyoruz.

Şırnak çevresinde kiralık palyaço hizmeti verdiğimiz ilçeler şehirler yerleşim yerleri listesi ;

Şırnak · Beytüşşebap · Cizre · Güçlükonak · İdil · Silopi · Uludere · Sirnak · Beytussebab · Siirt · Batman · Mardin · Iraq · Erbil · Suleymaniye · Irak

Şırnak merkezde doğum günü evlilik yıldönümü açılış mezuniyet töreni, evlilik teklifi vs gibi organizasyonlar için palyaço kiralamayı tercih edenler en çok hangi sektörde faaliyet gösteriyor?

Merkezi ısıtma kazanları (boyler) imalatı (kombi, kat kaloriferi ve diğer merkezi ısıtma kazanları) (buhar jeneratörleri ve kızgın su üreten kazanlar hariç).
Merkezi ısıtma radyatörleri imalatı, döküm olanlar (elektrikli radyatörler hariç). Sıkıştırılmış veya sıvılaştırılmış gaz için kullanılan metal konteynerlerin imalatı.

Yayın tarihi: Ocak 15, 2020 Yayınlayan / Yazan : Palyaçolar Sihirbazlar Bay Bayan

Palyaçolar Sihirbazlar Bay Bayan
0 kullanıcı tarafından oy verildi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Sivas Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Sivas Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Tesettür Abiye (Sivas) İçerik / İlan No : # 2624 2kez okundu. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Sivas en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Sivas merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Sivas genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları i...

 • Kastamonu Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kastamonu Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Tesettür Abiye (Kastamonu) İçerik / İlan No : # 2613 3kez okundu. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Kastamonu en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kastamonu merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Kastamonu genelinde organizasyon açılış kutlama vs organi...

 • Kars Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kars Palyaço Kiralama Hizmeti Organizasyon Fiyatları

  Kiralık Abiye (Kars) İçerik / İlan No : # 2612 5kez okundu. Ocak 15, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Kars en ucuz palyaço kiralama hizmetleri organizasyon firmaları. Kars merkezde doğum günü açılış partiler kutlamalar için günlük kiralık palyaçolar hizmetleri ücreti ne kadar kaç tl? Kars genelinde organizasyon açılış kutlama vs organizasyonları için...