online olarak oyunculuk başvurusu

 • İlan / İçerik Numarası : # 2211 14 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • İzmir, Türkiye

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi projesi Avlu için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır.

Ceren Moray, Demet Evgar, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Deniz Barut, Eslem Akar, Şeyla Halis, Hüseyin Turunç, Çiğdem Benli, Ayça Damgacı ve Hülya Şen gibi başarılı isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Avlu dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor. Herkesi derinden etkileyecek muhteşem bir senaryo ile ekranlara gelecek olan yeni dizi projesi Limon Film imzası taşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu oturuyor. Güçlü oyuncu kadrosu, başarılı ekibi ve etkileyici hikayesiyle yepyeni bir dizi projesi geliyor.

İddialı dizi projesinde oyuncu ve yardımcı oyuncu olarak yer almak istiyorsanız ilanımıza online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirin. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru kayıt formunu doldurarak tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz incelemeye alınarak uygun bulunması durumunda tarafınızla iletişime geçilecektir. Her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler başvurularınızı bekliyoruz.

Yayın tarihi: Kasım 21, 2018 Yayınlayan / Yazan : Şirket Firma Kayıt İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Şirket Firma Kayıt İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Bayan Prova Mankeni

  Bayan Prova Mankeni

  Dizi Oyunculuğu İş Başvurusu (Gaziantep) İlan / kayıt numarası : # 2137 41kez görüntülendi. Kasım 12, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Bayan Prova Mankeni Ünlü Modacı Butik Bülent’in Asker ve şehitler için düzenlediği defile için; Diktiği elbilerin provalarında, Günlük 100 TL ile görev alacak, 19-30 yaş arası, Bayan Prova mankeni alınacaktır. Yayın Tarihi : Bugün İlgili Kişi : BÜLEN...