Çukur dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor

 • İlan / İçerik Numarası : # 2208 29 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • İzmir, Türkiye

oyunculuk başvurusu için formu doldurmanız yeterli olacaktır. oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için doğru adres Happy cast ajans tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Çuur dizisi Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izlenen dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başarılı dizi projesinde siz de rol almak istemez misiniz? Her yaş aralığında deneyimli veya deneyimsiz yeni yüz başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. Online olarak ilanımız içerisinde yer alan başvuru kayıt formunu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Ekranların sevilen dizi projesi için başvurularımız başlamıştır. Yeni yüzler arayışımız için ilgilenen herkesin başvuru formlarını bekliyoruz. Başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz olarak doldurup, güncel fotoğraflarınız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Yayın tarihi: Kasım 21, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Firma

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Firma
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Proje Ar - Ge Sorumlusu Şefi. Çözüm Odaklı Sorumluluk Sahibi Vep

  Proje Ar - Ge Sorumlusu Şefi. Çözüm Odaklı Sorumluluk Sahibi Vep

  Film Şirketlerine İş Başvurusu (Sakarya) İlan / kayıt numarası : # 2180 20kez görüntülendi. Kasım 17, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Proje Ar - Ge Sorumlusu Şefi. Çözüm Odaklı Sorumluluk Sahibi Vep Ajans Reklam Organizasyon Sakarya Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Vep Ajans Reklam Organizasyon - Proje Ar - Ge Sorumlusu Şefi. Çözüm Odaklı Sorumluluk Sahibi İş Açıklaması İk...