Ünlü kadın oyuncu dört saatte erkek oldu ve gerçeği itiraf etti

 • İlan / İçerik Numarası : # 2084 20 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Türkiye

Ünlü kadın oyuncu dört saatte erkek oldu ve gerçeği itiraf etti. Bol ödüllü kadın oyuncu, 82 yaşında bir adama dönüştü ve sonunda filmin kamera arkasında yaşananları anlattı.
Bu fotoğraftaki "adamın" gerçekte bir kadın olduğuna inanabilir misiniz? Elbette ilk bakışta bu çok zor. Ama bu fotoğrafta gördüğünüz "yaşlı adam" aslında deneyimli bir kadın oyuncu. Peki biraz daha dikkatli bakarak kim olduğunu çıkarabilir misiniz?

Hemen söyleyelim, bu 80'li yaşlarındaki adamın makyajını sildiğinizde karşınıza çok ünlü bir kadın oyuncu çıkıyor. Kim ki bu oyuncu? Yüksek performansının yanı sıra kamera karşısında kılıktan kılığa girmesiyle de tanınan Tilda Swinton. 57 yaşındaki oyuncu son filmi Suspiria'da yine seyirciyi şaşırttı. Hem de sadece bir değil birkaç kez.

Klasik yapıtın yeniden çevrimi

Korku filmlerinin büyük ustası Dario Argento'nun 1977 tarihli başyapıtının yeniden çevriminde bu kez yönetmen koltuğunda Luca Guadagnino oturuyor. Sinemaseverler Guadagnino'yu geçen yıla damga vuran filmlerden biri olan Call Me By Your Name'in yanı sıra yine Tilda Swinton ile çalıştığı I am Love ve The Protagonists ile hatırlıyor.

Bir korku klasiği olan Suspiria'nın bu yeniden çevriminde kamera arkasında da ilginç olaylar yaşandı. Tilda Swinton, filmde iki farklı karakteri canlandırıyor. Ama önceleri filmdeki bu iki karakterden birinin adı duyulmamış Lutz Ebersdorf adlı bir erkek oyuncu tarafından canlandırıldığı konuşulmaya başlandı.

Swinton da yönetmen Guadagnino da bu konudaki ısrarlı sorulara hep aynı cevabı verdi ve aynı ismi tekrarladı. O yaşlı karakteri Ebersdorf oynuyordu.

Aslına bakılırsa dikkatli sinemaseverler filmin kamera arkası fotoğrafları basına yansıdığında o 80'li yaşlarını süren erkek karakteri Tilda Swinton'ın canlandırdığını anlamıştı. Zaten bu konuda görüntü ve haberler de basına yansımıştı. Ama Swinton ve yönetmen Guadagnino, sözlerinin arkasında durmaya devam etti.

Olaylar filmin posterinin ortaya çıkmasıyla biraz daha karıştı. Posterde pipo içen yaşlı ve gözlüklü bir adamın fotoğrafı yer alıyordu ve filmdeki "Dr. Klemperer karakterini Lutz Ebersdorf"un oynadığı özel olarak vurgulanıyordu.

Yapay cinsel organ bile kullandı

Sonunda bütün bunların filmin tanıtımı ve ilgi çekmesi için uygulanan bir taktik olduğu ortaya çıktı. Tilda Swinton, dört saatlik bir makyajla, çeşitli protezler kullanarak ortaya çıkan Dr. Klemperer karakterini Lutz Ebersdorf adıyla oynamak istemişti.

Öyle ki Swinton, Oscar ödüllü makyajcı Mark Coulier'nin usta ellerinde dönüştüğü bu 80'li yaşlarındaki erkek karakteri inandırıcı şekilde canlandırmak için protez cinsel organ bile kullandı.

Suspiria'nın yu yeni versiyonunda Tilda Swinton'ın yanı sıra Chloe Grace Moretz, Dakota Johnson, Angela Winkler. Mia Goth gibi oyuncular da yer alıyor.

Filmin konusuna gelince: Yetenekli Amerikalı dansçı Susie Bannion, Berlin'de prestijli bir dans okulu olan Markos Dans Akademisi'ne katılmak üzere Almanya'ya gelir. Ancak gelişinden kısa bir süre sonra diğer öğrenciler anlaşılmaz bir şekilde ortadan kaybolmaya başlar. Susie, burada tanıştığı arkadaşı Sara ve psikolog Jozef Klemperer ile birlikte bu karanlık sırrı çözmek ve lanete kurban gitmemek için ne gerekiyorsa yapmaya karar verir.

Yayın tarihi: Ekim 31, 2018 Değiştirilme tarihi: Ekim 31, 2018 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

 • Manken Chloe Loughnan: Tüm anlaşmalarımı TL üzerinden yapacağım

  Manken Chloe Loughnan: Tüm anlaşmalarımı TL üzerinden yapacağım

  Magazin Haberleri İlan / kayıt numarası : # 2074 47kez görüntülendi. Ekim 31, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Manken Chloe Loughnan: Tüm anlaşmalarımı TL üzerinden yapacağım. Şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi, İrlandalı manken Chloe Loughnan'dan Türk Lirası açıklaması geldi. Serdar Ortaç'ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan Türk Lirası'yla ilgili açıklama yaptı. Ünlü m...

 • ABD’li model öldürüldü

  ABD’li model öldürüldü

  Magazin Haberleri İlan / kayıt numarası : # 2073 51kez görüntülendi. Ekim 31, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  ABD’li model öldürüldü, ABD’li model Kesley Quayle, aracı ile seyir halindeyken vuruldu. Boynundan yaralanan model, hastanede hayatını kaybetti.ABD’li model Kelsey Quayle, otomobilinde giderken vuruldu. Hastaneye kaldırılan Quayle yaşamını yitirdi.AB...

 • Miss Turkey 2017 Güzelinin Tacı Elinden Alındı

  Miss Turkey 2017 Güzelinin Tacı Elinden Alındı

  Magazin Haberleri İlan / kayıt numarası : # 1480 38kez görüntülendi. Eylül 22, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Miss Turkey 2017 finalisti güzeli Itır Esen'in güzellik birincilik tacı iptal edilerek ünvanı elinden alındı geri alınma sebepleri nedenleri yorumlar öneriler. Itır Esen'in tacı geri alındı ! Mıss Turkey 2017'de şok karar ! Son dakika Miss Turkey 201...