Kayseri Ajans Üyelik Başvuru Kayıt Ücretsiz Manken Model Oyuncu

  • İlan / İçerik Numarası : # 2448 50 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Kayseri, Türkiye

Kayseri ajans üyelik başvuru kayıt ücretsiz manken model oyuncu fotomodel tesettürlü şişman bay bayan erkek kadın bebek çocuk yaşlı genç eleman personel alımı.

Ormanlarımızın büyüklüğü ve değişimleri bakımından, bugüne kadar gerçekleştirilen orman envanter değerlendirme sonuçlarına göre genel ormanlık sahamızın büyüklüğü; 1963-1972 yılında 20 milyon 200 bin hektar iken, 2009 yılında, 21 milyon 389 bin hektar alan olarak kayıtlara geçmiştir. Bugün Türkiye'deki ormanlık alanın %76'sını koru ormanı ve %24'ünü baltalık orman oluşturmaktadır.

Kayseri çevresinde yaşıyor ve sinema film dizi oyunculuk mankenlik sektörüne adım atmak istiyorsanız, size kapı kapı dolaşmadan kimseye ücret ve para ödemeden, oturduğunuz yerden başvuru yapma olanağı sunuyoruz.

Yapmanız gereken en az dört adet boy fotoğrafınızı web sitemiz üzerinden Kayseri il kategorisini seçerek ekleyiniz, hakkınızda detaylı bilgileri, ve vücut ölçü bilgilerinizi açıklamaya ekleyiniz.

Profiliniz online olarak yönetmenlere insan kaynakları bölümüne iletilecek uygun bulunmanız durumunda ve başta Kayseri çevresindeki çekimler sahne gösteri vs işlerinde uygun pozisyonlarda görevlendirilmeye başlayacaksınız.
Kayseri Akkışla Bünyan Develi Felahiye Hacılar İncesu Kocasinan Melikgazi Özvatan Pınarbaşı Sarıoğlan Sarız Talas Tomarza Yahyalı Yeşilhisar Akkisla Erkilet Bunyan Hacilar Ozvatan Pinarbasi Kapuzbaşı Sarioglan Yahyali Yesilhisar Kapadokya

Yayın tarihi: Temmuz 19, 2019 Değiştirilme tarihi: Eylül 5, 2019 Yayınlayan / Yazan : Kampanyalar Fırsatlar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Kampanyalar Fırsatlar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.