Mardin Ajans Üyelik Başvuru Kayıt Ücretsiz Manken Model Oyuncu

  • İlan / İçerik Numarası : # 2450 29 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Mardin, Türkiye

Mardin ajans üyelik başvuru kayıt ücretsiz manken model oyuncu fotomodel tesettürlü şişman bay bayan erkek kadın bebek çocuk yaşlı genç eleman personel alımı.

Ağaç ve Kağıt Ürünleri Sektörü
Ağaç ve Kağıt Ürünleri Sektörü, başta mobilya ve kağıt-karton sanayi olmak üzere, geniş alt sektör grupları ile sürekli gelişim göstermekte ve son teknolojiyle dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Son dönemlerde orman ürünü işleyen tesislerde önemli yatırımlar ve kapasite artışları görülmekte, bu da sektörün dinamik yapısını ve potansiyelini ortaya açıkça koymaktadır.

Mardin çevresinde yaşıyor ve sinema film dizi oyunculuk mankenlik sektörüne adım atmak istiyorsanız, size kapı kapı dolaşmadan kimseye ücret ve para ödemeden, oturduğunuz yerden başvuru yapma olanağı sunuyoruz.

Yapmanız gereken en az dört adet boy fotoğrafınızı web sitemiz üzerinden Mardin il kategorisini seçerek ekleyiniz, hakkınızda detaylı bilgileri, ve vücut ölçü bilgilerinizi açıklamaya ekleyiniz.

Profiliniz online olarak yönetmenlere insan kaynakları bölümüne iletilecek uygun bulunmanız durumunda ve başta Mardin çevresindeki çekimler sahne gösteri vs işlerinde uygun pozisyonlarda görevlendirilmeye başlayacaksınız.

Mardin · Artuklu · Dargeçit · Derik · Kızıltepe · Mazıdağı · Midyat · Nusaybin · Ömerli · Savur · Yeşilli · Omerli · Yesilli · Dargecit · Kiziltepe · Mazidagi · Omerli

Yayın tarihi: Temmuz 19, 2019 Değiştirilme tarihi: Eylül 5, 2019 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Bedava İlan Verme
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.