Malatya Ajans Üyelik Başvuru Kayıt Ücretsiz Manken Model Oyuncu

  • İlan / İçerik Numarası : # 2443 43 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Malatya, Türkiye

Malatya ajans üyelik başvuru kayıt ücretsiz manken model oyuncu fotomodel tesettürlü şişman bay bayan erkek kadın bebek çocuk yaşlı genç eleman personel alımı.

Ağaç mamulleri ve orman ürünleri ihracatı 2008 yılındaki küresel kriz sonrasında artış trendi yakalamıştır. 2012 yılında 3.8 milyar dolar ağaç mamulleri ve orman ürünleri ihraç eden Türkiye, 2013 yılında yaklaşık 4.5 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Sektörde ihracat yapan firmalar, performansını bir önceki yıla oranla yüzde 15.5 artırırken, sektör bu dönemde ülke ihracatının yaklaşık yüzde 3’ünü karşılamıştır.

Malatya çevresinde yaşıyor ve sinema film dizi oyunculuk mankenlik sektörüne adım atmak istiyorsanız, size kapı kapı dolaşmadan kimseye ücret ve para ödemeden, oturduğunuz yerden başvuru yapma olanağı sunuyoruz.

Yapmanız gereken en az dört adet boy fotoğrafınızı web sitemiz üzerinden Malatya il kategorisini seçerek ekleyiniz, hakkınızda detaylı bilgileri, ve vücut ölçü bilgilerinizi açıklamaya ekleyiniz.

Profiliniz online olarak yönetmenlere insan kaynakları bölümüne iletilecek uygun bulunmanız durumunda ve başta Malatya çevresindeki çekimler sahne gösteri vs işlerinde uygun pozisyonlarda görevlendirilmeye başlayacaksınız.

Malatya Akçadağ Arapgir Arguvan Battalgazi Darende Doğanşehir Doğanyol Hekimhan Kale Kuluncak Pütürge Yazıhan Yeşilyurt Hazarbaba Akcadag Dogansehir Doganyol Puturge Yazihan Yesilyurt

Yayın tarihi: Temmuz 19, 2019 Değiştirilme tarihi: Eylül 5, 2019 Yayınlayan / Yazan : Kampanyalar Fırsatlar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Kampanyalar Fırsatlar İndirimler
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.